Forum Sojuszu ReedMoon

Słabi giną, by silniejsi mogli żyć dalej...


#1 2009-01-29 13:28:56

Likanos

Rada Nadzorcza

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 17

Strategia Sojuszu na Luty 2009

Witam moja propozycja jest maxymale eko panowie robic tylko male lub duze trasportery jak kto woli i fsy do budowy zalecam kopalnie i elektrownie sloneczne ja mam srednie eko wiec bede robil flote aby ttg nam za duzo nie odskoczylo ale wy musicie wreszcie nabic troche punktow co do hasel ze ktos mnie atakuje to w poradniku jest post na temat jak byc nie atrakcyjnim celem prosze sie zapoznac. Jak KrEisoL i DeadGod chca cos dodac to bardzo bym prosil.A i jeszcze jedno Cugar slusznie zauwarzyl ze forum robi sie martwe wiec prosze przynajmniej raz dziennie zagladac bo moze was minac cos waznego.Sorki za bledy zle spiesze sie a niestety mam dysleksie

Offline

 

#2 2009-01-29 18:10:18

cugar

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 26

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

Popieram Likanosa w 100%, najsilniejsi powinni budować flotę, Przynajmniej 3,4 graczy musi ją mieć, reszta w EKO. Ja np mam taką strategię od początku grania w ogame: dzienne wydobycie: metal: 5kk, kryształ 3kk, deuter 1kk. Na x-nova jest to dużo łatwiejsze do uzyskania i nie dużym kosztem (wymiana deuteru u handlarza). Potem gravitki i dopiero flotka

Offline

 

#3 2009-01-29 21:50:12

DeadGod

Administrator

Skąd: Maków Podh. Myślenice
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 21

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

Zgadzam się z wami Panowie 4graczy flota 6 eco 40% flota 60% Eco to nie jest chyba takie trudne ??
Co jeszcze mogę napisać chyba wszystko omówili powyzej panowie.
W sumie jako załozyciel musze cos dodać w sojuszu pisze POMOC MILITARNA
Co to znaczy?? kto wie
Bo raczej nie jak wcześniejsi gracze co juz ich niestety nie ma z nami pisali :
-DeadGod dasz radę cos przesłać surki
-atakowali mnie pomusz  ok to daj namiary a gościu dobra juz nie trzeba
3 moze 4 osoby odwiedzaja rególarnie forum
ktoś sie męczy nad tym aby zrobić coś dobrego a tu pół sojuszu ma wszystko w dupie


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d0/Creation_of_the_Sun_and_Moon_face_detail.jpg/200px-Creation_of_the_Sun_and_Moon_face_detail.jpg

Offline

 

#4 2009-01-29 23:01:11

Mystique

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 2

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

Witam mam narazie strasznie zajęty czas więc wpadłem narazie zobaczyć co i jak napewno będę częściej ale teraz powiem jedno : To co zaproponował Likanos z jechaniem EKO na max. jest świetne właśnie przez to nie umiem od dziś znaleźć czasu non stop zaczynam coś budować kombinować surki zaczyna powoli wystarczać na wszystko. Tylko transportować ją z jednej kolonii na drugą i budować. zacząłem dzięki temu nie spadać jak wcześniej w statystykach a "lece bo chcę" w górę. Pozdro dla wszystkich:)

Offline

 

#5 2009-01-31 21:26:01

KrEisoL

Rada Nadzorcza

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 7

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

Zgadzam się z wami powinniśmy podzielić sojusz. Ci bardziej rozwinięci gracze (chodzi tu o punkty i budynki ) powinni robić flotę aby przygotować się na starcia z TTG a ci którzy mają mniej punktów powinni robić gospodarkę oraz od czasu do czasu zrobić jakąś flotkę. Jeśli będziemy robić flotę i obronę to będziemy mieli nad nimi przewagę ponieważ mamy lepszą gospodarkę pomimo mniejszej ilości członków sojuszu. Jeśli wszyscy będą robić tylko kopalnie to przyleci taki el_patiko i mówiąc brzydko gówno to da :] Ja ostatnio rozwijałem samą gospodarkę a teraz robię flotę przez 2 dni zrobiłem taką za 40k. TTG zostawiają flotę na planetach bo się nas nie boją trzeba to zmienić!!!

Offline

 

#6 2009-02-01 12:04:52

cugar

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 26

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

Ja w tym tygodniu postaram się jakąś małą flotkę postawić tylko że dzisiaj zaczynam budować nanity, no to trochę jeszcze poczekam. Po nanitkach 50 bombowców na bunkry no może ze setka, LM OW i NL

Offline

 

#7 2009-03-06 21:44:05

eNigMaR

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 15

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

starcia z s w nie bylo co robimy w pieknym miesiacu marcu jaka strategia ?? bo marzec w pelni a ja nie wiem za co sie zabrac prowadze walke dywersyjno zaczepna z pojedynczymi przedstawicielami s w farmie niszcze co popadnie wypady nocne i tp acha jest ktos zainteresowany lista ukladow w drugiej gali ?? co niektorzy trzymaja fajne rzeczy tam - a druga gala na noc to jak znalazl podrawiam


a no mam tez liste ukl z trzeciej

acha no chialem zapytac do ktorych ja sie zaliczam bo nie wiem czy jestem juz zaawansowany czy jeszcze w rozbudowie ;p

Ostatnio edytowany przez eNigMaR (2009-03-06 21:45:01)

Offline

 

#8 2009-03-08 08:59:06

cugar

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 26

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

nasza rada chyba jest bardzo zajeta skoro nie ma żadnych dodatkowych decyzji strategii itp, aktualnie chyba robimy róbta co chceta

Offline

 

#9 2009-03-08 11:04:51

eNigMaR

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 15

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

no wlasnie cos tak zuwazylem kazdy sobie zepke skrobie  :] no ale gra sie toczy dalej i robta co chceta

Offline

 

#10 2009-03-09 16:50:42

Likanos

Rada Nadzorcza

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 17

Re: Strategia Sojuszu na Luty 2009

Witam ja dalej proponował bym eko widze ze ostatnio nitkt nie zaglada to nawet pisac sie nie oplacalo co do punktow wszystko jest ok bo przy dodanoiu oficerow tak sie robi wiec nie polecam dodawania spieaga i admirala bo nagle mozecie mniec miliard punktow i tak punkty zabieraja wiec jaki to ma sens patykowi zabrali teraz ma marne 96 milionow a mial chyba 10 miliardow trzeba sie dowiedziec dlaczego zabieraja i wtedy dodac bo robienie wysokiego tech moze nie mniec sensu pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zse-3d.pun.pl www.ots76.pun.pl www.gnpbf.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.zkmgda.pun.pl