Forum Sojuszu ReedMoon

Słabi giną, by silniejsi mogli żyć dalej...


#1 2009-02-05 23:08:41

KrEisoL

Rada Nadzorcza

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 7

forum S_W (dawniej TTG)

a więc dziś na stronie soja ukryłem link do forum i wkleiłem do tekstu wewnętrznego aby nikt z S_W nie mógł wejść na nasze forum i przypadkiem aby nikt z naszych wrogów nie miał dostępu do naszych postów zrobiłem to tak dla pewności i dlatego że oni też tak mają przy okazji udało mi się zdobyć link do ich forum nie mają tam żadnych blokad bez rejestracji można przeglądać posty a więc może to nam się czasami przydać :]

a oto link:
http://11ttg-xnova.phorum.pl/

Offline

 

#2 2009-02-06 13:08:20

Likanos

Rada Nadzorcza

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 17

Re: forum S_W (dawniej TTG)

witam nom to po tym co przeczytałem wszystko jasne ciekawe dlaczego oni wiedzieli  ze rakiety miedzy planetarne nie bedą działac po prostu polowa z TTG to rodzinka administracji

Offline

 

#3 2009-02-06 21:40:36

cugar

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 26

Re: forum S_W (dawniej TTG)

HAHAHA! Strasznie ambitni są, a ten ich admin to jest niezły, już mam ich GG i będę śledził, może akurat nie ukrywają się tez na gg, z resztą są już programiki że nawet jak jesteś nie widoczny to ich i tak widać . Tylko tak ich oglądam to forum i chyba to jest stare forum, bo ostatnie logowanie było 4 stycznia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zse-3d.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.ots76.pun.pl www.zkmgda.pun.pl www.gnpbf.pun.pl