Forum Sojuszu ReedMoon

Słabi giną, by silniejsi mogli żyć dalej...


#1 2009-01-23 22:46:06

eNigMaR

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 15

zeitgeist

Seba  obecnie z manchesteru - wczesniej gliwice - nie robie nic przynajmniej sie staram likanos wkrecil mnie w xa 'a szybko sie ucze to moje poczatki a juz w pierwszej dwodziestce ;p 27 lat no prawie osiem  zainteresowania hmmmm glownie  toria spisku swiatowego - jak by ktos chcial sie dowiedziec jak wyglada prawdziwa historia swiata i co moze nas czekac zapraswz do mnie mam wiele interesujacych linkow i teorii - obecnie staram sie zyc bez pieniedzy lub przy jak najmiejszym ich zurzyciu bo jesli nie wiecie pieniadze to wielka sciema - czlowiek na ksierzycu to wielka sciema - nie ma leku na raka to wielka sciema - praca i placenie za rzeczy wielka siciema.

Zeitgeist - http://thezeitgeistmovement.com/ - mozna sobie na dole mniejwiecej przetlumaczyc na polski jak ktos ang nie szczaja pozdro

Offline

 

#2 2009-01-24 09:41:10

cugar

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 26

Re: zeitgeist

No to mnie teraz zaskoczyłeś!!! Napewno się tym zainteresuje . Bo jak robię za damski wiecie co dla Fiata to im spalę te fabrykę

Offline

 

#3 2009-01-24 22:10:19

eNigMaR

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 15

Re: zeitgeist

jesli szczajasz angielski w sopniu komunikacyjnym to zapraszam na strone www.radioilluminati.com tam jest od zaje... filmow na temat konspiracji i takich innych naprawde warto

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legenda-shinobi.pun.pl www.narutoarena.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.e-rogow.pun.pl www.bleach-game.pun.pl